Horoskop codzienny WODNIK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny WODNIK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 WODNIK (20.1 - 18.2.)


Horoskop dzisiejszy, Poniedziałek 1.09.2014
Codzienny kariery
Jakoś ten dzień nie zapowiada się zbyt szczególnie. Powinieneś być ostrożny, gdyż możesz stracić jakąś kwotę pieniędzy lub po prostu dobre samopoczucie. Jeśli jesteś handlowcem, to utarg raczej mizerny, ale bywają lepsze dni.

Codzienny erotyczny
Dzisiaj warto popracować nad swoim zewnętrznym wizerunkiem i ogólną atrakcyjnością fizyczną wobec zainteresowania osób płci przeciwnej. Rozważ dokonanie zmian fryzury - wieczorem oczarujesz sobą, kogoś, z kim jesteś, dlatego też erotyczne, pełne namiętności chwile są wręcz zagwarantowane.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Zapowiada się dość dobry dzień, prawdopodobnie wszystko powinno układać się z korzyścią dla Ciebie. Twoje ciepłe i uczciwe podejście do sprawy, zaskarbiło przychylność innych ludzi i masz szansę na sukces.

Horoskop codzienny erotyczny
Jeśli jesteś w stałym związku i od pewnego czasu odczuwasz znudzenie w sprawach intymnych - wyjdź z inicjatywą i zakup sobie jakąś frywolną bieliznę. Idź za ciosem i namów bliską osobę na wspólny wieczór przy bardziej śmiałym filmie - takie dodatkowe bodźce podziałają na Waszą wyobraźnię i odkryją nowe pokłady namiętności.
   Subscribe in a RSS reader