Horoskop codzienny WODNIK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny WODNIK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 WODNIK (20.1 - 18.2.)


Horoskop dzisiejszy, Czwartek 30.10.2014
Codzienny kariery
Dzień na zastanowienie się, czy kierować się dumą i zachłannością, czy trochę odpuścić i mieć święty spokój. Oczywiście decyzja należy wyłącznie do Ciebie, niemniej masz czas na przemyślenia.

Codzienny erotyczny
Jeśli jesteś w stałym związku, monotonia czy nuda w kontaktach intymnych z bliską osobą dziś zdecydowanie Ci nie zagraża, ale koniecznie zadbaj o zmianę swojego image. Twoja inicjatywa w tej kwestii, mocno podsyci ogień namiętności między Wami i na pewno pozytywnie wpłynie na jakość Waszych miłosnych amorów.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie dzisiejszy dzień może przynieść sporo wieści ze świata. Mogą one dotyczyć sfery finansów lub biznesu, niestety, ale mogą być niezbyt pozytywne. Niewykluczone, że usłyszysz coś innego.

Horoskop codzienny erotyczny
Dziś możesz być przedmiotem adorowania w publicznym środku lokomocji - postaraj się jak najszybciej oddalić od tej osoby. Może ona złożyć ci jednoznaczną propozycję upojnej nocy. To nie będzie w ładnym stylu, możesz czuć dyskomfort. Wyjdziesz z tej sytuacji bez szwanku, druga strona jednak może tak łatwo nie odpuścić.
   Subscribe in a RSS reader