Horoskop codzienny WODNIK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny WODNIK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 WODNIK (20.1 - 18.2.)


Horoskop dzisiejszy, Niedziela 23.11.2014
Codzienny kariery
Zastanawiasz się, czy przypadkiem nie nadużyłeś swojej władzy? Prawdopodobnie wymusiłeś coś zbyt szybko i może nawet niezbyt elegancko. Nie powinieneś jednak poddawać się emocjom, to Ci nie pomoże. Weź ster spraw w swoje ręce, ale pamiętaj: nic na siłę.

Codzienny erotyczny
Poznasz dziś kogoś, kto w przyszłości zagości w twoim sercu i sypialni. Dzięki tej osobie odkryjesz znowu radość z łóżkowych igraszek i niewykluczone, że ponownie uwierzysz w opowieść o dwóch połówkach jednego jabłka.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Przypuszczalnie w dniu dzisiejszym może dojść do wizytacji, kontroli lub odwiedzin zwierzchnika. W taki przypadku postaraj się o dobre, do niej przygotowanie. Raczej nie spotkasz się z pobłażaniem i możesz zostać oceniony dość surowo.

Horoskop codzienny erotyczny
Masz temperament w seksie i choć szybko się rozgrzewasz, jesteś osobą wymagającą i silną. Dziś udowodnisz, że zapachy czy produkty zjedzone na kolację działają jak afrodyzjaki. Rozpalisz bliską osobę powoli, ale za to naprawdę głęboko. Dzięki takiemu podejściu doskonale wyeksponujesz swoje zalety. To wzbogaci wasze doznania i podniesie temperaturę uczuć.
   Subscribe in a RSS reader