Horoskop codzienny WAGA

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny WAGA (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 WAGA (23.9 - 22.10)


Horoskop dzisiejszy, Piątek 29.08.2014
Codzienny kariery
Uważaj na swoje interesy, możesz stracić sporą sumę pieniędzy. Pilnuj swojego mienia, gdyż w pobliżu czai się złodziej. Jeśli zamierzasz założyć sprawę sądową, to zastanów się, czy nie przyniesie ona większych strat niż korzyści.

Codzienny erotyczny
Jeśli nie masz ochoty na miłosne igraszki, ale nie chcesz stracić więzi z bliską osobą, otwarcie powiedz o swoim rozdrażnieniu. Takie postawienie sprawy na pewno nie zaszkodzi waszym miłosnym relacjom. Masz dziś dosyć ogólnie dosyć trudny dzień, wieć również w sypialni nie próbuj robić nic na siłę.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Nieszczególnie dobry dzień na transakcje finansowe. Mały utarg, nie zadawalające kontrakty lub zlecenia. A może powinieneś zwrócić uwagę na swój zbytnio materialny stosunek do życia? Czasem zbytnia pazerność niekorzystnie odbija się na stanie konta.

Horoskop codzienny erotyczny
Gwiazdy wróżą Ci dziś bardzo miły i upojny dzień. Twój erotyczny potencjał nie pozwoli na wstrzemięźliwość, jeśli obok będzie ukochana osoba. Miłosne zaklęcia podziałają na nią niezwykle podniecająco i niewykluczony miły wieczór spędzony w łóżku.
   Subscribe in a RSS reader