Horoskop codzienny WAGA

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny WAGA (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 WAGA (23.9 - 22.10)


Horoskop dzisiejszy, Sobota 20.09.2014
Codzienny kariery
Dzień może przynieść sporo zamieszania, dowiesz się prawdopodobnie o jakimś skandalu. Nie zostaje nic innego, jak zajęcie pozycji obserwatora. Wtedy nie powinieneś ponieść żadnych strat.

Codzienny erotyczny
Jeśli jesteś osobą samotną, dziś spotkasz kogoś, przy kim od razu poczujesz się bezpiecznie i erotyczne napięcie między Wami będzie wzrastać z godziny na godzinę. Od tego jednak, jak zareagujesz na propozycję wspólnej nocy, zależy to, w jakim kierunku dalej potoczy się wasza znajomość. Niczego nie przyspieszaj, a uzyskasz to, na czym ci najbardziej zależy.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Najprawdopodobniej czekają Cię jakieś podróże związane z nauką lub zdobywaniem wiedzy o innych. Jeśli jesteś dziennikarzem, to sprawa całkiem zwyczajna, natomiast jeśli nie, to możesz się spodziewać w najbliższym czasie wiadomości o współpracownikach.

Horoskop codzienny erotyczny
Zapowiada się bardzo pozytywny dzień dla wszelkich flirtów i miłosnych propozycji. Przebieraj dziś w miłosnych ofertach, masz do tego prawo. Postaraj się jednak nie obiecywać nikomu niczego, czego potem możesz nie móc z różnych względów zrealizować. Pytanie również, czy chcesz to zrealizować?
   Subscribe in a RSS reader