Horoskop codzienny SKORPION

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny SKORPION (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 SKORPION (23.10. - 21.11.)


Horoskop dzisiejszy, Niedziela 21.09.2014
Codzienny kariery
Prawdopodobnie bez większych problemów załatwisz sprawy urzędowe. Natomiast szczególnie dobry czas na handel, sprzedaż lub zakup. Będziesz też miał szczególne zdolności do przekonywania.

Codzienny erotyczny
Jeśli liczysz na to, że bliska Ci osoba będzie domyślać się, o co Ci chodzi i czego w danej chwili potrzebujesz, to jesteś w dużym błędzie. Nie ma takiej możliwości, aby poznać człowieka, nie rozmawiając z nim. Spójrz na Wasze dotychczasowe niesnaski z innej perspektywy i zacznij pracować nad związkiem.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie chcesz trzymać zbyt wiele srok za ogon. Jeśli chcesz właśnie dzisiaj zawierać jakieś finansowe transakcje lub brać kredyty, to uważaj. Nie wchodź w nieczyste układy, bo możesz zostać oszukany.

Horoskop codzienny erotyczny
Los ma dla Ciebie niespodziankę. Poznasz dziś kogoś, kto mocno Cię zaintryguje i poczujesz ogromną falę pożądania. Działaj jednak roztropnie, nastaw się raczej na zdobywanie drugiej strony. Na miłosne igraszki i namiętne uniesienia macie czas, zbyt odważnymi pytaniami możesz zrazić tą osobę do dalszej znajomości.
   Subscribe in a RSS reader