Horoskop codzienny SKORPION

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny SKORPION (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 SKORPION (23.10. - 21.11.)


Horoskop dzisiejszy, Sobota 1.11.2014
Codzienny kariery
Prawdopodobnie przed Tobą rysują się jakieś dobre, konkretne propozycje. Powinieneś już dzisiaj dowiedzieć się czegoś na ten temat. Niewykluczone, że zostaniesz nawet zaskoczony, ale w najlepszym słowa tego znaczeniu.

Codzienny erotyczny
Wszystko wskazuje na to, że dzisiejszy dzień przyniesie Ci pewne rozczarowanie bierną postawą bliskiej Ci osoby. Nie myśl o tym w kategorii kryzysu w związku, ale spokojnie przeczekaj ten niesprzyjający okres. Być może słabsza forma drugiej strony podziała na Ciebie jako motywacja i zachęci do działania?

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie dzisiejszy dzień przyczyni się do rozwiązania twoich, wcześniejszych kłopotów. Może tez uświadomisz sobie, że teraz czeka cię dość spokojny etap drogi i możesz zbierać siły do ważniejszej rozgrywki.

Horoskop codzienny erotyczny
Aura dnia sprawi, że będziesz dziś osobą na przemian zniechęconą i impulsywną. Nużyć Cię będzie rutyna, ale niestety nie jest to czas zmian. Możesz poczuć, że czegoś Ci brakuje - ognistej namiętności czy błysku w oku bliskiej osoby. Wieczorem jednak bliska osoba sprawi, że znowu uwierzysz w miłość i będziesz kochać się tak, jak najbardziej lubisz.
   Subscribe in a RSS reader