Horoskop codzienny RYBY

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny RYBY (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 RYBY (19.2. - 20.3.)


Horoskop dzisiejszy, Wtorek 2.09.2014
Codzienny kariery
Możesz szykować się na czas prosperity. Jeśli były chude lata lub ciężkie chwile, to teraz nastąpią zmiany, oczywiście jak najlepsze. Co prawda dość długo musiałeś czekać na ten sukces, ale będzie warto.

Codzienny erotyczny
Dziś mogą zaskoczyć Cię kontakty międzyludzkie, których istnienia w ogóle nie bierzesz pod uwagę. Taki dzień jak dziś może się ponownie szybko nie zdarzyć w Twoim życiu, a układ gwiazd prognozuje Ci dzisiejszego wieczoru nieziemskie wręcz przeżycia miłosne. Uważaj na przypadkowe i te odnawiane, po dłuższym czasie przerwy, kontakty miłosne.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Wydaje się, że los prowadzić Cię będzie drogą kontaktów towarzyskich. Niewykluczone, że osoba utytułowana, z szerokimi znajomościami, da Ci impuls do działania. Zatem nie omijaj spotkań towarzyskich

Horoskop codzienny erotyczny
Jesteś dziś osobą za bardzo rozdrażnioną i znowu uciekasz przed innymi w głąb siebie. Nie masz skóry nosorożca, ale musisz dla własnego dobra przyzwyczaić się do sposobu bycia twojej drugiej połowy. Okazanie słabości i znerwicowanie na tle spraw łóżkowych mogą nie znaleźć zrozumienia.
   Subscribe in a RSS reader