Horoskop codzienny RYBY

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny RYBY (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 RYBY (19.2. - 20.3.)


Horoskop dzisiejszy, Piątek 29.08.2014
Codzienny kariery
Zapowiada się bardzo dobry dzień, który zapoczątkuje wiele nowych spraw. Odrodzą się jakieś Twoje stare plany finansowe lub biznesowe. Jednym słowem - szykują się zyski lub awans.

Codzienny erotyczny
O dzisiejszym dniu możesz śmiało powiedzieć, że to czas miłosnych wyznań i propozycji nie do odrzucenia. Bliska osoba w żartach zaproponuje Ci pewną innowację w Waszych miłosnych igraszkach i Twoja pozytywna reakcja miło ją zaskoczy. Wyjdźcie naprzeciw wzajemnym oczekiwaniom w łóżku, przedyskutujcie je i wprowadźcie w życie.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Powinieneś pogodzić się ze stratą, jakakolwiek by ona nie była. Prawdopodobnie przeczuwałeś już to od dawna i wiedziałeś, że podjęte decyzje nie były dobre. Czas na podsumowanie i rozpoczęcie nowego etapu.

Horoskop codzienny erotyczny
Niezależnie od tego, czy łączy Was stały związek, czy też jesteście ze sobą na zasadzie luźnego układu miłosnego, dzisiejszy dzień zweryfikuje siłę waszych pozytywnych relacji. Jeśli nie czujesz się osobą spełnioną w obecnym związku partnerskim, przerwij ten marazm. Nie rób nic na siłę i podejmij ważną rozmowę o rozstaniu.
   Subscribe in a RSS reader