Horoskop codzienny RYBY

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny RYBY (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 RYBY (19.2. - 20.3.)


Horoskop dzisiejszy, Niedziela 21.09.2014
Codzienny kariery
Niewykluczone, że czeka Cię chwilowa przerwa w twoich dotychczasowych kłopotach. Ważne jednak byłoby, abyś przygotował jakiś plan awaryjny, gdyż w końcu przyjdzie czas rozliczenia się z przeszłością.

Codzienny erotyczny
Dziś możesz być przedmiotem adorowania w publicznym środku lokomocji - postaraj się jak najszybciej oddalić od tej osoby. Może ona złożyć ci jednoznaczną propozycję upojnej nocy. To nie będzie w ładnym stylu, możesz czuć dyskomfort. Wyjdziesz z tej sytuacji bez szwanku, druga strona jednak może tak łatwo nie odpuścić.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Niewykluczone, że właśnie dzisiaj mogą spełnić się Twoje marzenia. Być może dowiesz się, że to, na co liczyłeś od dawna, może się ziścić. Powinieneś odnieść sukces finansowy, dowiesz się, że to już koniec Twoich kłopotów.

Horoskop codzienny erotyczny
Konfiguracje na niebie zapowiadają dużo radosnych wydarzeń i aurę sprzyjającą miłosnym podbojom. Ten dzień będziesz miło wspominać, a wieczór spędzisz w doskonałym nastroju! Wenus zadba o Twoje notowania w sferze seksu i dostarczy nie jednej okazji do wybicia się ponad przeciętność.
   Subscribe in a RSS reader