Horoskop codzienny PANNA

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny PANNA (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 PANNA (23.8. - 22.9.)


Horoskop dzisiejszy, Sobota 25.10.2014
Codzienny kariery
Niestety, ale dzisiejszy dzień może przysporzyć Ci wielu dylematów. Możesz poczuć się niesprawiedliwie potraktowany przez los lub urzędy. Uważaj też na nieuczciwe interesy, mogą Ci przynieść problemy.

Codzienny erotyczny
Będziesz dziś osobą niepokojąco łatwowierną w stosunkach z osobą, z którą jesteś w związku. Pamiętaj, że jeśli zbyt często jej wybaczasz niechęć do Waszych miłosnych spotkań, to znaczy, że jest ku temu powód. Musisz go tylko w porę dostrzec, zastanów się czy ten powód to nie jest obecność osoby trzeciej w Twoim związku?

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Całkiem realnym jest to, że stoisz zapewne u wrót do lepszej rzeczywistości. Jeśli dotychczasowe doświadczenia były bolesne, to dały Ci naukę. Teraz będziesz mógł realizować swoje plany i zamierzenia, ale inaczej, niż dotychczas.

Horoskop codzienny erotyczny
Masz doskonały dzień na miłosne nastroje, pamiętaj jednak, aby nie przesadzić w adorowaniu kogoś niedawno poznanego. Jesteście sobą zauroczeni, ale wciąż się poznajecie. Zbyt szybkie i zdecydowanie zbyt śmiałe propozycje zaprzepaszczą Twoje szanse na udany wieczór.
   Subscribe in a RSS reader