Horoskop codzienny BYK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny BYK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 BYK (20.4. - 20.5.)


Horoskop dzisiejszy, Poniedziałek 22.12.2014
Codzienny kariery
Może już dzisiaj lub jutro dotrą do Ciebie dobre wieści. Okaże się, że sprawy, które uważałeś za pogrzebane, mogą wrócić. Zatem czeka Cię być może podpisanie dobrych umów, kontraktów, otrzymanie dobrych dokumentów.

Codzienny erotyczny
Do wszelkich miłosnych propozycji ze strony kogoś, z kim jesteś w związku będziesz dziś podchodzić bardzo sceptycznie. Bliskiej osobie będzie bardzo trudno przekonać Cię do swoich nowych pomysłów w sypialni, mimo usilnych starań. Cóż, takie dni również się zdarzają, potraktuj to jako nowe doświadczenie między Wami.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Dzień może okazać się dość napięciowy, dlatego postaraj się uzbroić w spokój i odwagę do jego przetrwania. Mogą napłynąć jakieś niekorzystne i deprymujące wieści, ale powinieneś wszystko przetrwać i przeczekać.

Horoskop codzienny erotyczny
Dowiesz się dziś, że ktoś jeszcze do niedawna bardzo Ci bliski czeka na wiadomość od Ciebie. Uwierz w swoją fizyczną i duchową atrakcyjność i odezwij się dziś do niego. Zobaczysz, że długa rozłąka nie zmniejszyła temperatury łączących was uczuć i pozytywnie wpłynie na wasze łóżkowe relacje.
   Subscribe in a RSS reader