Horoskop codzienny BYK

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny BYK (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 BYK (20.4. - 20.5.)


Horoskop dzisiejszy, Sobota 25.10.2014
Codzienny kariery
Jeśli masz egzamin lub rozmowę kwalifikacyjną, możesz liczyć na sukces, pod warunkiem że zachowasz spokój. Ponadto musisz dysponować niezbędną w danym wypadku wiedzą i znajomością sytuacji oraz realiów panujących na rynku.

Codzienny erotyczny
Niestety czeka Cię dziś trudny, bo obfitujący w różne, nie zawsze sprzyjające okoliczności, dzień. Nie martw się jednak, jeśli w uczuciach nie możesz zdecydować się na wybór między osobą, z którą jesteś obecnie, a kimś z przeszłości, kto niedawno znów się pojawił. Odpowiedź pojawi się sama i będzie jednoznaczna.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Zapowiada się dość pieniężnie. Możesz dzisiaj sporo załatwić. Jeśli chcesz zainwestować w to, o czym teraz myślisz, może to być strzał w dziesiątkę. Ponadto współpraca z kobietą okazać się może bardzo owocna i trwała.

Horoskop codzienny erotyczny
Niewykluczone, że gwiazdy zmuszą Cię dziś do podsumowań i dokonasz bardzo starannej oceny swoich ostatnich posunięć w kwestii spraw sercowych i flirtów. Ostatnio niewiele się w tej dziedzinie dzieje w Twoim życiu, dlatego też wyjdź na wieczorną imprezę z przyjaciółmi, gdzie zwiększysz swoje szanse na romans, choć chociażby na udany flirt.
   Subscribe in a RSS reader