Horoskop codzienny BARAN

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny BARAN (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 BARAN (21.3. - 19.4.)


Horoskop dzisiejszy, Wtorek 30.09.2014
Codzienny kariery
Jeśli ten dzisiejszy dzień zaskoczy Cię podjęciem dość szybkich, nieoczekiwanych decyzji, to postaraj się zachować spokój. Może stać się tak, że szybka, nieprzemyślana decyzja, zaowocuje miernością i bezpłodnością.

Codzienny erotyczny
Jeśli jesteś osobą samotną, postaw dziś na spotkania towarzyskie, bo tam okazji do flirtów i propozycji romansów na pewno Ci nie zabraknie. Zastanów się jednak, czego tak naprawdę poszukujesz w kontaktach damsko-męskich: czy krótkiego romansu, czy też związku na dłużej?

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie dzisiejszy dzień nastroi Cię inaczej, niż dotychczas. Zyskasz świadomość, że nie można kierować się emocjami, lecz spokojem i rozumem. Wskazane byłoby wzięcie spraw w swoje ręce.

Horoskop codzienny erotyczny
Ktoś bliski może dziś próbować porozumieć się z Tobą. Otwórz się na jego słowa, choć mogą Cię zaboleć. Taka konstruktywna krytyka jest również potrzebna. Nie będzie to łatwa rozmowa i niewykluczone, że może kosztować Cię wiele emocji. Jednak jej oczyszczające działanie w konsekwencji zbliży Was do siebie i otworzycie się na potrzeby drugiej strony.
   Subscribe in a RSS reader