Horoskop codzienny BARAN

Horoskop dzisiejszy i jutrzejszy

BARAN   BYK   BLIŹNIĘTA   RAK   LEW   PANNA   WAGA   SKORPION   STRZELEC   KOZIOROŻEC   WODNIK   RYBY
Horoskop Codzienny BARAN (horoskop dzisiejszy i jutrzejszy)
 

 BARAN (21.3. - 19.4.)


Horoskop dzisiejszy, Czwartek 27.11.2014
Codzienny kariery
Może dzisiaj podpiszesz wreszcie bardzo korzystną umowę lub kontrakt. Karty mówią, że masz dobrych partnerów biznesowych lub zawodowych. Jednym słowem - szykują się korzystne układy międzyludzkie.

Codzienny erotyczny
Dziś zdasz sobie sprawę z faktu, że agresją słowną na pewno niczego dobrego nie osiągniesz w uczuciach. Staraj się więc skierować ją w inną stronę niż na bliską osobę. Emocje rozładuj w bardziej sensowny sposób, na przykład zaproponuj miłe chwile spędzone tylko we dwoje, zorganizuj kolacje przy świecach czy wyjście na koncert.

Horoskop jutrzejszy
Horoskop codzienny kariery

Prawdopodobnie, jeśli zbytnio zawierzysz pewnym ludziom, możesz poczuć się oszukany. Niekoniecznie mowa o szkodach materialnych, moralne są równie bolesne. Bądź bardzo ostrożny i nie ufaj nikomu, dopóki wszystkiego nie sprawdzisz.

Horoskop codzienny erotyczny
Zachowaj umiar we wszystkim, cokolwiek będziesz robić w łóżku i proponować w tej kwestii bliskiej Ci osobie. Uważaj na słowa - łatwo możesz ją skrzywdzić lub do siebie zniechęcić, ponieważ dzisiejszy dzień wyjątkowo nie sprzyja eksperymentom w waszych miłosnych i erotycznych relacjach.
   Subscribe in a RSS reader